KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163016
nr 1316 3016
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Figurer, Signerad. Motivet: 22x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:16:31
350 kr
400 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt